Автор Тема: Дунав - Несебър 2:0  (Прочетена 14688 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
Re: Дунав-Несебър 15:30,15.03.2008
« Отговор #30 -: 12 Март, 2008, 10:40 »
Ачо, Ачооо, Ачооо, когато всеотдайния Мариян постигне и десета от успехите на Бат Кольо може да си позволи да чете вестник на пейката.
Що се отнася до продажбата на мачове....ясно е едно Дунав няма намерение да влиза в А група поради липсата на пари, от тук нататък е въпрос на личен морал дали някой ще продаде мач или не, но в крайна сметка няма да сме сред първите 2 отбора независимо дали се продават или не... Така че аз гледам философски на нещата, дали ще имаме 3 точки повече или по-малко все тая...
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
« Отговор #31 -: 12 Март, 2008, 12:40 »
Значи според мене Никола Христов е един от най-добрите специалисти в България.Това че не води някои тренировки на отбора не е тревожно,нали точно за това си има помощник тренери.В големите първенства голяма част от тренировките се водят от помощник треньорите.
Дунав вече 17 години е извън А група,просто отборът изчезна от футболната карта в България.И оправдания като това"ще атакуваме А група,ако се отвори възможност" са смешни.Пред отбора на ДУНАВ,винаги трябва да е поставена целта АТАКУВАНЕ НА А ГРУПА.А честно казано за мене би имало значение дали завършим трети или седми.Иска ми се ,въпреки вървящите в града слухове за лягане на Дунав,в събота при хубаво време да има около 3000-4000 души.Интересна би ми била реакцията от трибуните,ако Несебър отбележат първи гол,интересно би било и след мача ако сме загубили пред съблекалните.Най-хубавия вариянт е да си вземем мача  firstprize.gif .
Досега нито един русенски журналист не е написал нито ред относно слуховете за уговорен мач.ПОТВЪРДИХА МНЕНИЕТО МИ ,ЧЕ СА СЛУГИ И ДУХАЧИ!!!

ceco

• Напредващ
  • Публикации: 291
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #32 -: 12 Март, 2008, 13:06 »
Цитат на: "acho87"
Цитат на: "ceco"
Цитат на: "millwall_fan"
А свръзката за продажбата на мача  от страна на Несебър се казва Светозар Личев(бивш вратар на Дунав),и хора от ръководството на Дунав,нищо чудно и всичко да минава през Никола Христов.
Нищо не минава през Никола Христов и мач не се продава от целия отбор както е било преди много години! Днешно време се дават пари на няколко играча на даден отбор (не повече от 3-4ма) и така става работата! Дори се съмнявам в някой от основните ни играчи, едни и същи играят доста странно в мачовете със Сливен, Бенковски, Спартак ПД и Свиленград! Пак казвам, това са едни от основните играчи и за 2 съм повече от сигурен! А съм 100% сигурен кои от основните играчи не продават и няма да го направят! И е срамно това, че играчи, които са русенци и са от нашата школа играят симулативно, докато други, които играят 1ви сезон за Дунав никога няма да го направят и ще играят всеки мач на ниво!
millwall_fan е много прав.Защо?Ами защото едно е треньор,които работи не само за пари а и за да докаже качествата си на треньор,какъвто имахме до скоро(имам предвид Ферарио Спасов аи даже след него Мариян)друго е треньор които в главата са му само парите и нищо друго.Може ли 60 % от тренировките ти да ги води помощник треньора ти а ти да си вършиш работата на заместник директор в училище и да четеш вестник на пеиката докато ти се провежда тренировката.Ами това е достаъчно друг коментар не е нужен.
И според мен Никола  Христов участва в уговорени мачове но с някой от футболистите не искам да споменавам имена те ще се познаят ако четат в форума.
Абе брадар, това че не им води част от тренировките неозначава нищо, в Англия  100% от тренировките се водят от пом. треньорите. Това не може да е причина, поради която да смяташ, че Никола Христов е част от тези, които продават мачовете!

ceco

• Напредващ
  • Публикации: 291
    • Профил
« Отговор #33 -: 12 Март, 2008, 13:10 »
И според мен Никола  Христов участва в уговорени мачове но с някой от футболистите не искам да споменавам имена те ще се познаят ако четат в форума.[/quote]
То за футболистите които участват в уговорени мачове е много лесно да се каже кои са, единственото което му трябва на човек е - да е гледал мачовете със Сливен, Бенковски, Спартак ПД и Свиленград и ще му станат ясни имената на нашите "герои"!

iliobg

• Напредващ
  • Публикации: 586
  • Одобрение: +5/-5
    • Профил
« Отговор #34 -: 12 Март, 2008, 14:58 »
Досега нито един русенски журналист не е написал нито ред относно слуховете за уговорен мач.

Много ясно :) Аз и не съм очаквал, още когато Бобоков назначи Мариян и всичките му обещания за А група пропаднаха, нито един журналист не отиде да попита, аве аджаба защо излъга хората???

Footman

• Напредващ
  • Публикации: 659
  • Одобрение: +1/-0
    • Профил
« Отговор #35 -: 12 Март, 2008, 15:04 »
Аз от зимата това немога да разбера "Ако се отвори възможност, ще атакуваме" ми тя си беше възможна от началото.

^LEBEDA^

• Напредващ
  • Публикации: 171
    • Профил
    • http://fcdunav.com/
« Отговор #36 -: 12 Март, 2008, 22:45 »
Досега нито един русенски журналист не е написал нито ред относно слуховете за уговорен мач.ПОТВЪРДИХА МНЕНИЕТО МИ ,ЧЕ СА СЛУГИ И ДУХАЧИ!!!
millwall_fan умно момче си спри да сипеш обвинения за щяло и нещяло ... вчера чел ли си утро, гледал ли си новините по Делта, че говориш глупости
ВЕДНЪЖ ДРАКОН - ЗАВИНАГИ ДРАКОН !!! ДУНАВ ЗАВИНАГИ !!!  http://www.fcdunav.com/ !!!

^LEBEDA^

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #37 -: 12 Март, 2008, 22:56 »
Друг е въпроса и че ръководството си върза гащите предварително още предната седмица като каза, че за лагера е платил спонсора и "относно слуховете за уредени мачове - Дунав не се продава и е доказал и ще докаже, че винаги играе честно". Това го казаха Вальо Христов и Иво Кирилов.
Така, че всякакви подмятания относно декларации преди мача са  :4iki  излишни
Единственото нужно на този мач е подкрепа през всичките 90 минути независимо от ставащото на терена и чак след края на мача /именно за да нямат други оправдания, че феновете са нагнетили обстановката преди мача с неверни слухове и от това футболистите се притеснили и други подобни оправдания, именно за да не ги чуете после и пак да си измият ръцете с някой друг/ за това едва след края на мача при краен резултат в полза на Несебър, едва тогава идва времето на декларации и обвинения
Всичко останало е излишно чешене на езици
Това си е лично мое мнение
ВЕДНЪЖ ДРАКОН - ЗАВИНАГИ ДРАКОН !!! ДУНАВ ЗАВИНАГИ !!!  http://www.fcdunav.com/ !!!

^LEBEDA^

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #38 -: 12 Март, 2008, 22:59 »
Ама то аз какво ли ви пиша за чешене на езици като повечето тук само това правите и само знаете да давате акъл за щяло и нещяло без да сте направили каквото и да е

marto_ol

• Напредващ
  • Публикации: 514
    • Профил
    • http://mbyrdarov.blogspot.com/
« Отговор #39 -: 13 Март, 2008, 11:13 »
Сигурността при футболните мачове бистриха в Русе

Среща по опазването на обществения ред и сигурността на гражданите преди, по време и след футболните прояви се проведе в Русе вчера.
Участие взеха директорът на ОДП-Русе комисар Светослав Първанов, началникът на отдел “Опазване на обществения ред и превенция” комисар Симеон Григоров, служители от Първо, Второ РПУ и ОДП, Валентин Христов, член на управителния съвет на ФК “Дунав”, Велико Димитров управител на “Спортни имоти” и Юлиян Йорданов, председател на фенклуба “Дунав завинаги”.
Целта бе да се обединят усилията на страните, да се изяснят правата и задълженията им и да не се допускат нарушения, престъпни прояви и други нежелани събития по време на провеждането на футболните срещи.
По време на разговорите от страна на полицията се внесоха някои разяснения по Закона за опазване на обществения ред при провеждането на спортни мероприятия – относно необходимите мерките при провеждането на спортните събития; правата и задълженията на организаторите на спортни прояви, собствениците и ползвателите на спортните съоръжения, фенове и посетители; както и за административните и наказателни мерки при неспазване на закона и изискванията.
Всички присъстващи се обединиха единодушно около общата цел за опазване на обществения ред, живота и здравето на хората. В тази връзка ще бъде проведено детайлно обследване на Градския стадион в Русе. Предвижда се също среща с фенклубовете за избор на нови, допълнителни представители на техния организационен комитет.

В цяла България за факли няма проблем,а в Русе не можело ........

marto_ol

• Напредващ
  • Публикации: 514
    • Профил
    • http://mbyrdarov.blogspot.com/

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #41 -: 13 Март, 2008, 12:46 »
Цитат на: "^LEBEDA^"
Ама то аз какво ли ви пиша за чешене на езици като повечето тук само това правите и само знаете да давате акъл за щяло и нещяло без да сте направили каквото и да е
Нали това тук е ФОРУМ, т.е. място за чесане на езици. Ако тук не може да си кажем какво мислим за състоянието на любимия ни отбор, какво ни вълнува, защо ни е болно, как ни се струва ,че трябва да се промени това или онова, незнам тогава къде? И какво искаш да направим, ние пишещите тук: да спонсорираме отбора ли - нямаме тези финансови възможности; да направим хореография ли - лично аз съм малко старичък за това; да викаме на стадиона в подкрепа на отбора - ами мнозина от нас живеят на стотици километри от Русе, дори на хиляди. И все пак ние сме фенове на Дунав(лично аз предпочитам да съм запалянко, а не "вентилатор") и ни е болно за вече толкова дългото отсъствие на отбора от "голямата сцена". И страдаме и се измъчваме и ни е яд и ... какво ни остава освен да споделим във форума.

ДуНаВ`РуСе

• Фен
  • Публикации: 1274
    • Профил
« Отговор #42 -: 13 Март, 2008, 20:18 »
Болки в кръста мъчат треньор

Треньорът на Дунав Никола Христов (в средата) изпитва жестоки болки в кръста  

Наставникът на Дунав прави нагревки и бие инжекции

Треньорът на Дунав Никола Христов се лекува активно заради болки в кръста. Той ходи на физиотерапия, прави нагревки и процедури с инжекции, за да се отърве от досадните болежки.
- Надявам се, че до събота най-после нещата ще бъдат нормални и ще мога и да ставам от резервната скамейка - оплака се вчера Христов.
Проблемът с кръста мъчи русенския спец още от миналата седмица. Тогава той пропусна последната пресконференция преди отпътуването за Свиленград, а след това лежа на задната седалка в автобуса през целия път до граничния град. Никола Христов е изпитвал жестоки болки и по време на мача в Свиленград и не е ставал от пейката, за да дава наставления на своите. Той се надява, че неговите момчета ще излязат амбицирани и ще спечелят задаващото се домакинство на Несебър.
- Не се представихме добре срещу Свиленград, но срещу Несебър всичко ще си дойоде по местата. През есента имахме няколко тежки домакинства, но се справихме. Някои от гостуваинята ще бъдат по-лесни, отколкото мачовете на градския стадион в Русе - заяви Христов.
Според него 4-5 точки от лидерите все още не са решаващи, тъй като пролетният сезон тепърва започва.

^LEBEDA^

• Напредващ
    • Профил
« Отговор #43 -: 13 Март, 2008, 22:55 »
4I4O MUREY далеч съм от мисълта да обвинявам теб и хора като теб ... хората, за които говоря са от РУСЕ и са на възраст позволяваща им да подкрепят отбора и фенклуба далеч по-активно, но предпочитат да стоят отстрани и да коментират в една или друга полза и да дават акъл за щяло и нещяло без сами да са направили и 1/100 от това, което са направили хората, които обвиняват ... и не говоря само за последните 2-3 седмици, а въобще и именно затова толкова рядко пиша тук
Иначе аз много уважавам хора като теб ... ще дам пример даже за човек, който според мойто лично мнение е много повече ДУНАВЕЦ от повече от половината писуещи тук, включително и мен, взети заедно ... човека имах честта да ми е колега, охрана в захарната 3 месеца, като му подарих 1 шал на ДУНАВ човека ходи с него сума и време, м/у другото е на повече от 50 години ... и човека за когото говорим ми сподели, а и аз съм го видял, че когато ДУНАВ играе ... няколко дена преди и няколко дена след дадения мач мисли само за това и почти не спи, а по време на мача ... да не си край него ... вживява се даже повече от мен ... така, че виждате сами признавам, че има и фенове по-големи от мен ... аз никога не съм казвал, че съм най-големия ... колкото и да си го мислят някой "фенове" ... фенове много и никой не е най-големият, защото, ако някой го твърди за себе си ... значи лъже себе си ... защото най-истинският ... най-големият фен не е един човек ... това е агитката ... обединена ... единна ... подкрепяща отбора на своето сърце през всичките 90 минути /не само 45 и после да търси къде да пие бира; не просто да отиде на стоп или както и да е, до който и да е град в страната и да гледа отстрани мача; не просто да отиде на стоп или както и да е, до който и да е град в страната и после да се напие и/или надруса така, че да не си спомня после почти нищо от мача и да се бие в гърдите, че е ходил там на стоп, или както и да било и кво ли не бил претърпял, а в същност да не е подкрепял отбора си там въобще, а да е правил неща, за които даже и не си спомня със сигурност и със точност, точно какво АДЖАБА е правил/ ... може и да греша в предценката си, но кой ли съм аз, че да давам някакво определение ... и запомнете всичко това е мое лично мое мнение ... всички обидени ... да се чувстват лично обидени от мен, ако искат ... а другите лично поздравени от мен ... аз не се крия, в случай, че някой, който не ме познава си го помисли аз съм АНДРЕЙ АНГЕЛОВ КЮЧУКОВ и повечето ми приятели и познати ме познават като ЛЕБЕДА

DR.KUCHO

• Напредващ
  • Публикации: 596
    • Профил
« Отговор #44 -: 14 Март, 2008, 01:33 »
Завишават с 25% премиите в Дунав

За завишени с 25% премии ще играят футболистите на Дунав в домакинството срещу Несебър. Двата тима са конкуренти за елита и мачът е от изключително значение за тях. При неуспех обаче русенци ще бъдат солено одрусани от ръководство. Това заяви членът на УС на клуба Валентин Христов. Всичко е съгласувано с новия спонсор на отбора Христо Христов.
След повече от 10 години пък за първи път бе направен ремонт на тоалетните на Градския стадион в Русе. Промените са направени по изричното настояване на БФС.