Автор Тема: Дунав - Несебър 2:0  (Прочетена 14687 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

millwall_fan

• Фен
  • Публикации: 2303
  • Одобрение: +1/-2
    • Профил
Re: Дунав-Несебър 15:30,15.03.2008
« Отговор #15 -: 10 Март, 2008, 16:26 »
МНОГО ИНТЕРЕСНО МИ Е ,СЛЕД КАТО ВЕЧЕ ДОРИ ИЗВЪН ПРЕДЕЛИТЕ НА РУСЕ СЕ ГОВОРИ ,ЧЕ МАЧЪТ Е НАГЛАСЕН И УГОВОРЕН,ФЕН-КЛУБ "ДУНАВ-ЗАВИНАГИ" ЩЕ ИЗЛЕЗЕ ЛИ С НЯКАКВА ДЕКЛАРАЦИЯ И СТАНОВИЩЕ В СЛУЧАЯ?ИЛИ ЩЕ СЕ ПРАВЯТ,ЧЕ НИЩО НЕ СА ЧУЛИ.ФЕН-КЛУБА ЩЕ ПОКАЖЕ ЛИ ЧЕ Е НЕЗАВИСИМ ОТ КМЕТА И ДЯСНАТА МУ РЪКА?ИЛИ ЩЕ СЕ ЗАДОВОЛЯТ С МИЖАВО ЖИВУРКАНЕ.
ПО КАКЪВ НАЧИН ЩЕ РЕАГИРАТ СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ В РУСЕ?ГЕОРГИ ХРИСТОВ И РОСЕН МОЛЛОВ ГИ ОТПИСВАМ-ТЕ СА КУКЛИ НА КОНЦИ.
РАДКО ДИМИТРОВ ,МИСЛЯ ЧЕ Е ГОЛЯМА ЛИЧНОСТ И ДОБЪР ЖУРНАЛИСТ И БИ СЕ РАЗРОВИЛ И ОТРАЗИЛ СИГНАЛИТЕ ЗА КОРУПЦИЯ.СТАТИЯТА МУ В "МЕРИДИАН МАЧ" "ДУНАВА СЕ РАЗЛЯ В ЛЪЖА",БЕШЕ КАТО СЛОНСКИ ХУЙ В ГЪЗА НА ПЕЙЧЕВ.
НАДЯВАМ СЕ И ТЕПЪРВА ПРОХОЖДАЩИЯ ЖУРНАЛИСТ АНДРЕЙ КЮЧУКОВ,КОГОТО АЗ МНОГО УВАЖАМ КАТО ЛИЧНОСТ,ДА ЗАСЕГНЕ В СЕДМИЧНОТО СИ ПРЕДАВАНЕ ТОЗИ СЛУХ И АКО МОЖЕ ДА ПОТЪРСИ МНЕНИЕ ОТ НЯКОЙ ОТ РЪКОВОДСТВОТО НА ДУНАВ.
ХРИСТОМИР СЪЩО БИ МОГЪЛ ДА ЗАСЕГНЕ НЕЩО В СПОРТНО-ТЕМПО,ТОЙ ИМА ДОБРА АУДИТОРИЯ.НАЙ-МАЛКОТО БИ МОГЪЛ ДА ПРОЧЕТЕ НЯКОЛКО МНЕНИЯ ОТНОСНО МАЧА С НЕСЕБЪР.
МИСЛЯ ,ЧЕ Е ВРЕМЕ ЖУРНАЛИСТИТЕ В РУСЕ ДА ПОКАЖАТ КОЙ КАКЪВ И ЧРЕЗ ВСЕОБЩИ УСИЛИЯ ДА СЕ ПРЕДОТВРАТИ УГОВОРКАТА,ИЛИ ПОНЕ ДА СЕ ДАДЕ ГЛАСНОСТ НА СЛУЧАЯ.
НАДЯВАМ СЕ ,АКО СЕ ДОКАЖЕ ЧЕ МАЧЪТ Е НАГЛАСЕН, ДА ИМА АРЕСТУВАНИ,ОСЪДЕНИ,А НА ФК ДУНАВ И НЕСЕБЪР ДА ИМ СЕ ОТНЕМАТ ТОЧКИ ИЛИ ДОРИ ДА СЕ ИЗВАДЯТ ОТ ГРУПАТА.БИХ ПРИЕЛ РЕШЕНИЕ ЗА ИЗВАЖДАНЕ НА ДУНАВ ОТ ГРУПАТА ПРИ НЕОПРОВЕРЖИМИ ДОКАЗАТЕЛСТВА.
ДРУГ Е ВЪПРОСА ,ЧЕ В А ГРУПА ПОМИЯТА Е ПО-ГОЛЯМА И ВСИЧКИ ТОМОВЦИ,ВЕНЦИСТЕФАНОВЦИ,СИРАКОВЦИ,ГИГОВЦИ,ТОПАЛОВА,КОЦЕ МАЦА СА ЗА ПАНДЕЛАТА,ВЪОБЩЕ ФУТБОЛА НИ Е ГОЛЯМО БЛАТО.
« Последна редакция: 01 Януари, 1970, 02:00 от Guest »

millwall_fan

• Фен
    • Профил
« Отговор #16 -: 10 Март, 2008, 17:17 »
А свръзката за продажбата на мача  от страна на Несебър се казва Светозар Личев(бивш вратар на Дунав),и хора от ръководството на Дунав,нищо чудно и всичко да минава през Никола Христов.

rusensko_vareno

• Дунавец
  • Напредващ
  • Публикации: 554
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил
« Отговор #17 -: 10 Март, 2008, 17:37 »
Цитат на: "millwall_fan"
А свръзката за продажбата на мача  от страна на Несебър се казва Светозар Личев(бивш вратар на Дунав),и хора от ръководството на Дунав,нищо чудно и всичко да минава през Никола Христов.
тези твои твърдения потвърдени ли са или просто се съмняваш?

millwall_fan

• Фен
    • Профил
« Отговор #18 -: 10 Март, 2008, 17:52 »
Значи мача е бил уговорен някъде началото на януари,предполагам че Личев е бил свръзка.
Най-вероятно хората които са участвали от русенска страна са лица от висшите етажи ан ръководство на клуба.Предполагам ,че ще се хвърлят пари на няколко от тарторите на отбора и готово.
НАИСТИНА МИ СЕ ИСКА ДА НЕ СЪМ ПРАВ.НО ВИЖДАТЕ ,ЧЕ И ДОН БАЛОН НАПИСА ТОВА.

Anonymous

• Фен
  • Публикации: 8617
  • Одобрение: +0/-0
    • Профил
« Отговор #19 -: 10 Март, 2008, 19:19 »
С нетърпение чакам становището на "ДУНАВ ЗАВИНАГИ".Или може би за пореден  път ще се скрият като мишки и ще си замълчат,защото иначе кмета ще им се кара.Нямат смелост да се изправят срещу клубното ръководство и да им кажат че ДУНАВ НЕ СЕ ПРОДАВА.ЗАТОВА ФУТБОЛ В РУСЕ НЯМА ДА ИМА

ivo_dunav

• Напредващ
  • Публикации: 563
  • Одобрение: +8/-1
    • Профил
« Отговор #20 -: 10 Март, 2008, 19:20 »
Не искам и няма да повярвам на това докато не го видя!
Преди мача с Нафтата също се говореше че е продаден но си ги бихме.

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #21 -: 10 Март, 2008, 19:27 »
Аз сум чел и други абсурдни статии в "ДОН БАЛОН",които нямат нищо общо с истината.Надявам се тази статия да е пълна измислица,но се съмнявам защото знам че ДУНАВ наистина продава мачове.Мачът ДУНАВ-СЛИВЕН през пролетта беше продаден.

El rio gigante

• Фен
  • Публикации: 10523
  • Одобрение: +174/-52
    • Профил
« Отговор #22 -: 10 Март, 2008, 20:21 »
Трябва по някакъв начин да се предотврати замисления водевил в събота!!!
Only the dead fish follow the stream

rusensko_vareno

• Дунавец
  • Напредващ
  • Публикации: 554
  • Одобрение: +13/-5
    • Профил
« Отговор #23 -: 10 Март, 2008, 20:59 »
Трябва да се разбере, че обществеността знае. Така евентуално може да се прекрати. Другият вариант е просто да няма уговорка. Щото като чуя "Дон Балон", "Спорт1" и "Меридиан Мач" вианги имам едно на ум  :roll:

BeHuTo

• Напредващ
  • Публикации: 186
    • Профил
« Отговор #24 -: 11 Март, 2008, 16:47 »
Наблюдавах мача в Несебър и ги видях какво представляват...по никакъв начин не превъзхождат нашите,така че ако стане така че загубим този мач,ще съм повече от сигурна че мача е бил предрешен :evil:

ceco

• Напредващ
  • Публикации: 291
    • Профил
« Отговор #25 -: 11 Март, 2008, 17:26 »
Нищо не минава през Никола Христов и мач не се продава от целия отбор както е било преди много години! Днешно време се дават пари на няколко играча на даден отбор (не повече от 3-4ма) и така става работата! Дори се съмнявам в някой от основните ни играчи, едни и същи играят доста странно в мачовете със Сливен, Бенковски, Спартак ПД и Свиленград! Пак казвам, това са едни от основните играчи и за 2 съм повече от сигурен! А съм 100% сигурен кои от основните играчи не продават и няма да го направят! И е срамно това, че играчи, които са русенци и са от нашата школа играят симулативно, докато други, които играят 1ви сезон за Дунав никога няма да го направят и ще играят всеки мач на ниво!

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
« Отговор #26 -: 11 Март, 2008, 20:09 »
Когато създадохме фенклуба, той беше една група за обществен натиск. Защото даваше гласност в аванс на това какво предстои да се случи и какво става. И резултата беше налице, започнаха да се притесняват, че някой надига пердето на кулисите и голите задници на разните му футболни функционери лъсват. Защото Те са с манталитета на селяни, не на русенци, поради което и няма как да видим А група с подобни глупаци във футбола. Важно е да се знае стиска ли им на тези журналисти и ръководители на фенклуба, има ли някой в Riverside, който може да вдигне шум, да акламира не само във форумите наличието на различна фенгрупа.
Колкото до СРС може и да не е в рамките на досъдебно производство, когато има досатъчно данни съда може да позволи то да се използва. Пълни тъпанари са наште, ако излезе вярно, кво друго да кажа... Да вървят на село, мамка им проста!
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

dunavec

• Фен
  • Публикации: 2173
    • Профил
« Отговор #27 -: 11 Март, 2008, 20:11 »
Също така искам да дам един пример, Локо ПД ще играят още 2 мача на празни трибуни, общо 4, заради изцепките на феновете им. Само ми убягва видяхте ли декларации някъде от някого срещу тях?
НАРОДЪТ СРЕЩУ СПАРТАК ВАРНА

Anonymous

• Фен
    • Профил
« Отговор #28 -: 12 Март, 2008, 08:14 »
Цитат на: "ceco"
Нищо не минава през Никола Христов и мач не се продава от целия отбор както е било преди много години! Днешно време се дават пари на няколко играча на даден отбор (не повече от 3-4ма) и така става работата! Дори се съмнявам в някой от основните ни играчи, едни и същи играят доста странно в мачовете със Сливен, Бенковски, Спартак ПД и Свиленград! Пак казвам, това са едни от основните играчи и за 2 съм повече от сигурен! А съм 100% сигурен кои от основните играчи не продават и няма да го направят! И е срамно това, че играчи, които са русенци и са от нашата школа играят симулативно, докато други, които играят 1ви сезон за Дунав никога няма да го направят и ще играят всеки мач на ниво!
millwall_fan е много прав.Защо?Ами защото едно е треньор,които работи не само за пари а и за да докаже качествата си на треньор,какъвто имахме до скоро(имам предвид Ферарио Спасов аи даже след него Мариян)друго е треньор които в главата са му само парите и нищо друго.Може ли 60 % от тренировките ти да ги води помощник треньора ти а ти да си вършиш работата на заместник директор в училище и да четеш вестник на пеиката докато ти се провежда тренировката.Ами това е достаъчно друг коментар не е нужен.
И според мен Никола  Христов участва в уговорени мачове но с някой от футболистите не искам да споменавам имена те ще се познаят ако четат в форума.

4I4O MUREY

• Фен
  • Публикации: 1024
    • Профил
« Отговор #29 -: 12 Март, 2008, 09:24 »
Цитат на: "acho87"
Цитат на: "ceco"
А свръзката за продажбата на мача от страна на Несебър се казва Светозар Личев(бивш вратар на Дунав),и хора от ръководството на Дунав,нищо чудно и всичко да минава през Никола Христов.
millwall_fan е много прав.Защо?Ами защото едно е треньор,които работи не само за пари а и за да докаже качествата си на треньор,какъвто имахме до скоро(имам предвид Ферарио Спасов аи даже след него Мариян)друго е треньор които в главата са му само парите и нищо друго.Може ли 60 % от тренировките ти да ги води помощник треньора ти а ти да си вършиш работата на заместник директор в училище и да четеш вестник на пеиката докато ти се провежда тренировката.Ами това е достаъчно друг коментар не е нужен.
И според мен Никола Христов участва в уговорени мачове но с някой от футболистите не искам да споменавам имена те ще се познаят ако четат в форума.
И какво излиза сега? Трябва да сменяме и играчите и треньора. Едните корумпирани, другите не си гледат работата.Не знам дали да не поизчакаме все пак да си изясним още малко причините за слабия старт през пролетта. Все пак тези които дават парите(община, русенски фирми и др.), би трябвало да потърсят сметка за какво и как се изразходват тези пари. Но във всеки случай отбор без цели в първенството е най-безотговорното нещо-"ако се отдадяла възможност, щели сме да атакуваме А-група". Е, как така се отдава възможност от самосебеси не ми е ясно. И, ако трябва някой да пише декларации, то това е преди всичко ръководството на Дунав. Да опровергаят (и с действията си разбира се) всички тези писания по-жълти медии и кулоарни, задкулисни и др. приказки за продажба на мачове chair.gif  :4iki .